افزونه بازی شب مافیا مدل اِکسپَنشِن تاریک

نو

DoreHami Games

0 تومان

توضیح

 اکِسپنشن  در حوزه بازى، بسته اى هست که به بازى اصلى اضافه میشه و بازى رو گسترده تر و جذاب تر مى کند. این میتونه اضافه شدن کارت، مهره، شخصیت نقشه،سناریو، داستان و قوانین بازى باشه. یعنى بسته اِکسپشِن به تنهایى قابل استفاده نیست و حتما باید به همراه بازى اصلى استفاده بشه. در واقع یه جور بروز رسانى و تغییر فصل بازى میشه.

براى جایگزینى واژه اکسپنشن میشه از واژه هایى مانند افَزونه، بسته الحاقى یا بسته مکمل استفاده کرد اما چون این موضوع تخصصى است و اکِسپنشن اصطلاح رایج و عرف آن است، مجموعه دورهمی هم از همین واژه استفاد کرده است.


در این بسته تاریک، شخصیت و کارت هاى جدید آنان به بازى اضافه شدند ولى بازى پیچیده تر یا سخت تر نشده است. فقط حال و هواى تازه اى وارد بازى شده و کمى بازى پخته تر شده تا دست بازیکنان در انتخاب شخصیت و ساخت سناریو هاى جدید خودشون بازتر بشه. کارت هاى جدید هم که اضافه شدند، هر کدام به بازیکنان قابلیت هاى خاص و تازه اى مى دهند و تعامل بین بازیکنان را بیشتر مى کنن.


بسته اصلى شب مافیا طورى طراحى شده که در صورت لزوم، راحت مى تونین کارت هاى اکسپنشن را داخلش بذارین و به بازیتون اضافه کنین. اینجورى لازم نیست همیشه دو تا جعبه همراتون باشه.

محتویات بازی 

کارت شخصیت

۲۰ عدد

کارت دَنگ

۴۰ عدد

کارت چَلِنج

۴۰ عدد

کارت رای/کارت رای جدید عنوان دار

۶ – ۹ عدد

کارت حرکت آخر جدید

۱۶ عدد

کارت اتهام

۴ عدد

کارت سر صحبت جدید

۱ عدد

جدول گرداننده ۶۰ برگ

۱ عدد

دفترچه راهنما

۱ عدد

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده