بازی فکری دیز آف واندرز مدل Memoir44

10017577

نو

ناموجود

توضیح

بردگیم "خاطرات سال 44"، یک بُردگیم تاریخی است که در آن، بازیکنان، طعمِ حضور در برخی از نبردهای واقعیِ جنگ جهانی دوّم، از جمله نبرد خلیج اوماها، نبرد پُلِ پگاسوس، عملیات کُبرا و عملیات آردِن را می‌چشند.


"خاطرات سال 44"، شاملِ بیش‌از 15 سناریو بر مبنای نبردهای واقعی و یک صفحه‌ی شش‌ضلعیِ دو-رو برای درگیری‌های ساحلی و درگیری‌های حومه‌ی شهر است. هر سناریو، ناحیه‌ی تاریخیِ نبرد، آرایش نیروها و تجهیزات هر ارتش را بازسازی می‌کند.


فرماندهان، با به‌کارگیریِ کارت‌های "دستور و تاکتیک" و با توجه به تخصّص نیروهای خود (پیاده‌نظام، چتربازها، تانک، توپخانه و حتی نیروهای مقاومت)، لشگریان خود را سازماندهی می‌کنند.


بازی فکری و رومیزی "خاطرات سال 44"، علاوه‌بر صفحه‌ی بازی بزرگ، دارای 144 مینیاتور فوق‌العاده زیبا و ظریف است: پیاده‌نظام، توپخانه و تانک‌ها. 36 مانع، 60 کارت "دستور" تصویرسازی‌شده، 44 کارت ویژه‌ی نواحی جغرافیایی و 8 تاس چوبی مخصوص.


"خاطرات سال 44"، برای 2 بازیکن طراحی شده ولی قابلیتِ بازی تیمی را نیز دارد و با استفاده از سناریوهای "حرفه ای" (Overlord Scenarios) و به‌کارگیریِ چند صفحه‌ی بازی، بازیکنان بیش‌تری قادر خواهند بود در بازی شرکت کرده و نبردها را در سطحی کلان‌تر تجربه کنند؛ چالش‌هایی همچون آرایش و جهت‌دهیِ نیروها و سلسله‌مراتب نظامی.

ویژگی‌ها

ابعاد 29*29*7 سانتیمتر
رده سنی +8
وزن 1.3 کیلوگرم
نوع بازی تخته ای
تعداد بازيکن 2 بازیکن
مدت زمان بازی 30-60 دقیقه

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده