عينک واقعيت مجازي HTC مدل HTC VIVE

10005933

نو

ناموجود

اچ تی سی - HTC

توضیح

این هدست به گونه‌ای طراحی شده تا دنیای واقعیت مجازی را به شکلی مغروق کننده در اتاق شما ایجاد کند و می‌توانید جهان‌های غیر قابل تصور را با این تکنولوژی انقلابی تجربه کنید.

به خود اجازه دهید تا از نظر بصری، فیزیکی و احساسی با کاراکترها، تصاویر و صداهای بازی‌ها و برنامه‌های آموزشی، شگفت زده شوید و با چشمان خود ببینید که چرا همه برای این هدست هیجان زده هستند.

 - هدست VIVE با این هدف طراحی شده که واقعیت مجازی را در اتاق شما ارائه کند تا بتوانید اجسام را در فضای مجازی تکان دهید.

- با استفاده از SteamVR، بیش از صدها بازی را دانلود کنید و لذت ببرید.

- هدست VIVE کاملا روی سر شما قابل تنظیم است و می‌توانید آن را با چشمان خود تنظیم کنید. فاصله لنز و IPD نیز در این هدست قابل تنظیم هستند.

- کنترلرهای بی‌سیم این هدست برای واقعیت مجازی قابل تنظیم هستند تا تعامل شما با اجسام طبیعی و شهودی باشد.

- سیستم ردیابی SteamVR تجربه‌ای برجسته را به شما ارائه می‌کنند تا در فضای اتاق، به صورت نشسته یا ایستاده از آن لذت ببرید.


VIV.jpgمحتوای درون جعبه

هدست

با روی سر گذاشتن هدست، دنیای واقعی را فراموش کنید و وارد بازی‌های شگفت انگیز با داستان‌های درگیر کننده و احتمالات نامتناهی شوید. ردیابی دقیق، بندهای قابل تنظیم و آرام کننده چشم، تجربه‌ای درگیر کننده و در عین حال، راحت را به شما ارائه می‌کنند.

کنترلر بی‌سیم

با کنترلرهای بی‌سیم طراحی شده برای واقعیت مجازی، تعامل بسیار شهودی و طبیعی به نظر می‌رسد. هنگامی که کمان خود را می‌کشید، جسمی را از نزدیک بررسی می‌کنید یا از سپر برای دفاع از خود استفاده می‌کنید، تنش را در دستان خود احساس کنید.

ایستگاه‌های پایه

تکنولوژی ردیابی SteamVR به هدست و کنترلرها اجازه می‌دهد که مکان دقیق و حرکت هدست و کنترلرها را ردیابی کنند و می‌تواند دنیای مجازی را گشته و با آن تعامل داشته باشید. واقعیت مجازی در مقیاس اتاق، شما را در مرکز دنیای بازی قرار می‌دهد.

VIVVIVE.jpg

بازی‌های دیجیتال رایگان

EverestVR

بالا رفتن از کوه اورست را از نمای اول شخص تجربه کنید و به بالاترین نقطه جهان بروید. جلوه‌های بصری بی‌رقیب را با دقت احساس کنید و با واقعیت مجازی در آن فرو روید و سفری را تجربه کنید که از نظر فیزیکی و احساسی، شما را شگفت زده می‌کند.

Richie’s Plank Experience

آیا از ارتفاع می‌ترسید؟ با آسانسور به سمت تخته‌ای بروید که در طبقه ۸۰ یک ساختمان قرار گرفته و روی آن راه بروید! این تجربه برای اولین بار است که در واقعیت مجازی شبیه سازی شده است. همچنین، می‌توانید این تخته را با توجه به محیط خود تنظیم کنید.

VIVEport

در VIVEport، فروشگاه واقعیت مجازی هدست HTC VIVE می‌توانید یک دوره رایگان اشتراک دریافت کنید. این اپلیکیشن بهترین و به صرفه‌ترین راه برای به دست آوردن محتوای واقعیت مجازی است. همچنین، با خرید اشتراک VIVEport، می‌توانید بازی‌های EverestVR و Richie’s Plank را رایگان دریافت کنید.

ویژگی‌ها

گارانتی برای تهیه گارانتی می توانید کارت گارانتی آروند را در سبد خرید خود اضافه کنید . کد کالا: 10009122

نظرات کاربران

1397-03-27

سلام در صورت موجود شدن اطلاع دهید alirezadehbashi8118@gmail.com

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده