بازی Call of Duty Ghost R2 مخصوص PS4

نو

ناموجود

اکتیویژن - Activision

0 تومان

توضیح

بازی ندای وظیفه روح ها (Call of Duty Ghosts) برای تمامی کنسول های نسل هفتمی و هشتمی و کامپیوترهای خانگی توسط شرکت اینفینیتی وارد(Infinity Ward) ساخته شده است و توسط اکتیویژن (Activision) منتشر شده است.

داستان :

در سال ۲۰۲۳ آمریکا به یک کشور ضعیف تبدیل شده است و دیگر همانند گذشته از تجهیزات نظامی پیشرفته‌ای برخوردار نیست و این بار کشورهای آمریکای جنوبی که حرف اول را در زمینه‌ی نظامی می‌زنند وارد جنگ می‌شوند و قصد دارند تمامی بقایای آمریکا را با خود به غارت ببرند. بنابراین تنها روزنه‌ی امید آمریکا، به گروه اشباحی است که از جوخه‌های مختلف تشکیل شده است که هدف اصلی آن‌ها، مقاومت در مقابل این استعمارها خواهد بود. در واقعا این گروه توسط آخرین افراد US Special Ops Forces پرورش یافتند تا بتوانند بر علیه کشورهایی که آمریکا را به تصرف درآوردند، ایستادگی کنند.

گیم پلی :

در این نسخه نیز مانند نسخه های قبلی سری ندای وظیفه شما کنترل یکی از سرباز های ارتش امریکا که عضو جوخه روح ها می باشد را برعهده دارید.با حمله به امریکا شما وظیفه دارید که با اسلحه های متنوع و اینده نگرانه ای که در اختیار دارید به مقابله با دشمنان بپردازید و با دویدن سریع از پناهگاهی به پناهگاه دیگر کار دشمنان خود را تمام کنید.

یکی دیگر از ویژگی های سری ندایه وظیفه که همان صحنه های سینمایی هیجان انگیز و پر خرج می باشد را در این نسخه می توانید به وفور مشاهده کنید و از گرافیک زیبای این صحنه ها لذت ببرید.ویژگی جدیدی که به این نسخه اضافه شده همراهی سگی است که در طول بازی شما را برای پیدا کردن مخفیانه دشمنان و همچنین از بین بردن انها یاری خواهد رساند.

در بخش چند نفره نیز شما برای اولین بار قادر خواهید بود سرباز خود را نیز بسازید.این پروسه شامل تغییر ظاهر سر,نوع بدن,کلاه خود و سایر تجهیزات خود می باشد.همچنین برای اولین بار قادر خواهید بود که که جنسیت خود را نیز مشخص کنید.

سخن اخر :

اگر شما از طرفداران پروپاقرض سری ندای وظیفه هستید با انجام این بازی حس این که در حال بازی کردن نسخه های قبلی ولی با سروشکلی جدید هستید منتقل می شود.ولی اگر برای اولین بار است که می خواهید سراغ سری ندای وظیفه بروید این نسخه می تواند شروع خوبی برایه شما باشد.

ویژگی‌ها

ژانر اكشن شوتر اول شخص
رده سنی +17
ريجن (Region) Region 2

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده