بازی SKYRIM VR مخصوص PS4

10007834

نو

ناموجود

استودیو بتسدا گیم - Bethesda Game Studios

توضیح

- بازی SKYRIM VR توسط شرکت  Bethesda Game Studios در سبک اکشن نقش آفرینی  برای دستگاه های PS4, Nintendo Switch, Xbox One, PS3, Xbox 360, Microsoft Windows منتشر شده است.

 

داستان :

شما در این بازی مانند دیگر بازی های ژانر نقش آفرینی نقش یک شخصیت منتخب یا به اصطلاح خود بازی اژدها زاده (Dragon Born) را ایفا می کنید. شما در ابتدا به جرمی که نمی دانید چیست در حال انتقال برای اجرای حکم خود هستید که ناگهان با حمله اژدهایی شما جان سالم به در می برید و با فرار از این حمله و جان سالم به دربردن شما به دنیای اسکاریم وارد می شوید.از اینجا شما می توانید با رفتن به پیش پادشاهان شهرها دلیل این حمله ناگهانی اژدها ها و نحوه مقابله با آن ها را دریابید.

 

گیم پلی :

اگر شما بازی های دیگر ژانر نقش آفرینی را بازی کرده باشید با گیم پلی این بازی آشنا خواهید بود. شما در این بازی ابتدا با هیچ شروع می کنید و کمی بعد از شروع بازی و ساختن یک شخصیت به دلخواهتان که دست کمی از شخصیت سازی بازی سیم ها ندارد آغاز به بازی می کنید. پس از طی کردن مرحله آموزشی بازی و وارد شدن به دنیای بازی شما قادر خواهید بود هر کاری که فکرش را می کنید انجام دهید.

می توانید به شکار گرگ های وحشی مشغول شوید و با پوسته آن ها برای خود زره تهیه کنید. می توانید به معدن های بازی رفته و با استخراج منابع مورد نیاز برای خود اسلحه های پیشرفته تر بسازید. از همه اینها مهم تر و جذاب تر این که می توانید به شکار اژدها رفته و پس از جنگی نفس گیر با پوست و استخوان آن ها برای خود بهترین زره های بازی را بسازید.

نحوه پیشرفت در این بازی به این صورت است که شما با انجام هر چه بیشتر عملی در آن پیشرفت می کنید. برای مثال شما با حمله به دشمنان و ضربه زدن با شمشیرتان به آنها مهارت شمشیر بازی خود را ارتقا خواهید داد. این نوع پیشرفت باعث می شود شخصیتتان با نحوه بازی کردنتان هماهنگ باشد و باعث می شود با شخصیتتان هرچه بیشتر احساس همزاد پنداری کنید.

 

گرافیک :

گرافیک این بازی با به کار بردن رنگ های روشن باعث زنده تر شدن دنیایش شده و شما به راه رفتن در آن کاملا غرق در محیط آن می شوید. یکی از موارد مهم در زمینه گرافیک محدوده دید زیاد شماست که باعث می شود شما حس مصنوعی بودن دنیای بازی را نداشته باشید.

 

#گیمی_ها #گیمیها #بازی_ها #بازیها

ویژگی‌ها

سازگار با Play Station VR
ژانر اکشن نقش آفرینی
رده سنی ۱۵+
ريجن (Region) ریجن 2

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده