کیت نینتندو لبو مدل Labo Variety مخصوص Nintendo Switch

10008062

نو

ناموجود

نینتندو - Nintendo

توضیح

كنسول بازي سوييچ چندين راه مختلف براي بازي كردن ارائه مي دهد اما نينتندو به تازگي يك راه و شيوه ديگر هم معرفي كرد كه البته اين بار كودكان (و كساني كه كودك درون زنده اي دارند) را هدف قرار داده.

Labo يك سري كيت هاي مقوايي است كه با ابزارهايي مثل نخ آن ها را بايد به يكديگر متصل كرد و وسايلي براي تبديل شدن به يك آدم آهني كه حركات شما را در بازي تكرار كند، ساخت. درون هر كدام از اين كاردستي هاي كوچك و بزرگ، سوييچ و تويكان ها (كه در حالت عادي جويكان خطاب مي شوند) هم قرار مي گيرند كه آن را تبديل به يك بازي مهيج خصوصا براي كودكان خلاق مي كند. مشخصا نينتندو قصد دارد كه اين پلتفرم كاغذي ابزاري باشد براي جوشش خلاقيت و در عين حال سرگرمي كودكان و نوجوانان كه فلسفه وجودي سوييچ را بيش از پيش توضيح مي دهد. اما اينكه بازي ها تا چه حد سرگرم كننده باشند مي تواند همه قشر مخاطبي را درگير خود كند.


برای تماشای تریلر Nintendo Labo اینجا کلیک کنید.

ویژگی‌ها

مناسب برای Nintendo Switch

نظرات کاربران

1397-02-20

سلام
نکته اول اینکه قیمتی که شما میگید بدون مالیات و هزینه ارسال به ایران می باشد همچنین کالای مورد نظر شما یکی از جدید ترین محصولات شرکت نینتندو هست که به تعداد محدودی در ایران با قیمتی بالا تر از فرمایش شما موجود شده و اگر قیمت گیمیها رو با سایت های دیگر مقایسه کنید بسیار مناسب تر و با یک حاشیه سود منطقی می باشد .
علاوه بر این ارزش محتوای این بسته جدای از جنس مقوایی اون به محتوای ارزشمند خلاقانه آن می باشد در ضمن برای موارد دیگری که فرمودید و اطلاعات بیشتر به صورت حضوری می تونیم در خدمتتون باشیم .

1397-02-20

هرجور حساب میکنم ۸۰ دلار این قیمت نمیشه
آخه ۸۵۰ تومن واسه چندتا تیکه مقوا؟

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده